Portal Pszczelarski

Jan Olszański Wróć do całej mapy

jestem właścicielem, chcę uzupełnić dane

Adres pasieki:

Klępi

Numer licencji weterynaryjnej:

32065609

Zakres prowadzonej działalności:

Sprzedaż nieprzetworzonych produktów pszczelich




Inne pasieki w okolicy:

Sławomir Sowiak Bogusław Kiełczewski Pawlukowski Tadeusz Mateusz Saja Bogdan Badziura Józefa, Stanisław Kukurowscy Elżbieta i Jerzy Klos Henryk Osiewalski Jerzy Szymański Pasieka Leśna Sławomir Krusiński Kwiatkowski Franciszek Hodowla Pszczół Wiesław Mikucki

(Dane wszystkich pasiek/pszczelarzy zaczerpnięte ze strony Inspekcji Weterynaryjnej Głównego Inspektoratu Weterynaryjnego i umieszczone za wiedzą i zgodą wydawcy)



  Współpracują z portalem:

Martyna Walerowicz

Martyna Walerowicz

Autorka tekstów

Dziennikarz. Ukończyła studia ogrodnicze, na których zajmowała się pszczelarstwem i owadami zapylającymi.

Pszczoła na kofeinie i miód kawowy

Konopie indyjskie i ich wpływ na pszczoły

Webinarium Kim & Jim show: I bought bees. Now what? 2016

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Powiatowa Konferencja Pszczelarska w Proszowicach 2017

I Forum Pszczelarskie w Stalowej Woli

XVII Tykocińska Biesiada Miodowa

Enactus WSZiB

Enactus WSZiB

Partner serwisu

Zespół międzynarodowej organizacji studenckiej Enactus przy Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Jego głównym obszarem działalności jest planowanie i realizacja projektów o charakterze edukacyjno-biznesowym w ramach społecznie odpowiedzialnego biznesu (CSR).

Enactus WSZiB i Portal Pszczelarski

BeePower - prelekcja p. Adriana Suszki. Cz. 1.

Opowiemy faktów full, jak w biznesie działa ul

Magdalena Mendziak

Magdalena Mendziak

Autorka tekstów

Studentka Wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego. Właścicielka małej pasieki w okolicach Zgorzelca. Zawsze uśmiechnięta miłośniczka zwierząt oraz natury. W wolnych chwilach poświęca się wolontariatowi.

Pierniki miodowe na choinkę