Portal Pszczelarski

Tomasz Kot Wróć do całej mapy

jestem właścicielem, chcę uzupełnić dane

Adres pasieki:

Chocia

Numer licencji weterynaryjnej:

02115645

Zakres prowadzonej działalności:

sprzedaż bezpośrednia nieprzetworzonych prod. pszczelich




Inne pasieki w okolicy:

Franciszek Komarnicki Edward Badecki Piotr Sroka Edyta Gaworczak Jerzy Buczyński Stanisław Jakubowski Ewa Prell Mirosław Prell Ireneusz Lenart Jerzy Stępień Czesław Łabatczuk Stanisław Jagielski Marek Koselarz

(Dane wszystkich pasiek/pszczelarzy zaczerpnięte ze strony Inspekcji Weterynaryjnej Głównego Inspektoratu Weterynaryjnego i umieszczone za wiedzą i zgodą wydawcy)



  Współpracują z portalem:

Tadeusz Kaczkowski

Tadeusz Kaczkowski

Autor artykułów

Urodziłem się na Podolu. Jestem synem pszczelarza. Prowadzę własną pasiekę od 60 lat.

Trutowienie matek pszczelich

Magdalena

Magdalena

Autorka przepisów kulinarnych i bloga nadpaleniskiem.blogspot.com

Dorastając w babcinej kuchni, nauczyłam się, że najlepsza kuchnia to polska kuchnia i to ją uwielbiam najbardziej. "Chwilowo" udomowiona mama na pełen etat, chwytająca życie za rogi, nie bojąca się wyzwań w żadnej sferze. Z pasji: kucharka i smakoszka, z wykształcenia: geograf.

Wigilijne łazanki na bogato

Bigos staropolski na winie z miodem

Nalewka jaśminowa z miodem

Mirka Lenarcik

Mirka Lenarcik

Autorka tekstów oraz bloga mirosixgotuje.blox.pl

Ukończyła archeologię i anglistykę we Wrocławiu oraz studia doktoranckie w Niemczech. Oprócz gotowania największa pasja to kultura Iranu oraz historia.

Ser Brie w cieście francuskim z dodatkiem miodu

Chałka z szafranem i miodem

Bastani – perskie lody szafranowe