Portal Pszczelarski

Gospodarstwo Pasieczne Zygmunt Twardzik Wróć do całej mapy

jestem właścicielem, chcę uzupełnić dane

Adres pasieki:

43-170

Numer licencji weterynaryjnej:

24085608

Zakres prowadzonej działalności:

produkty pszczele nieprzetworzone - miód




Inne pasieki w okolicy:

Gospodarstwo Pasieczne Żmija Henryk Gospodarstwo Pasieczne Alojzy Pająk Gospodarstwo Pasieczne Patalong Krzysztof Gospodarstwo Pasieczne Marian Grzegorzek Bożena Misiurek Gospodarstwo Pasieczne Józef Sojka Gospodarstwo Pasieczne Henryk Muszer Gospodarstwo Pasieczne Nalepa Henryk Gospodarstwo Pasieczne Jan Olesz Gospodarstwo Pasieczne Stanisław Markiel Gospodarstwo Pasieczne Hubert Norman Gospodarstwo Pasieczne Tadeusz Norman

(Dane wszystkich pasiek/pszczelarzy zaczerpnięte ze strony Inspekcji Weterynaryjnej Głównego Inspektoratu Weterynaryjnego i umieszczone za wiedzą i zgodą wydawcy)



  Współpracują z portalem:

Wiktoria Bajek

Wiktoria Bajek

Autorka tekstów

Studentka pedagogiki o specjalności resocjalizacja. Na co dzień pasjonatka pszczół miodnych i nie tylko. Szczególnie zainteresowana warunkami optymalnymi dla bytowania i rozwoju pszczół. Pasjonatka przyrody i długich spacerów.

Poliuretan czy drewno - który materiał lepszy na ul?

Malgorzata Radziszewska

Malgorzata Radziszewska

Autorka przepisów kulinarnych

Blogerka kulinarna (amku.blogspot.com), która uwielbia kuchenne eksperymenty. Z zawodu: tester aplikacji. Na co dzień: mama. W wolnych chwilach robi zdjęcia i zajmuje się promowaniem fotografii mobilnej działając w ramach Grupy Mobilni (grupamobilni.pl).

Żeberka z rabarbarem pięciu smaków i miodem

Kukurydziane bułeczki z miodem

Ogórki z miodem

Łukasz Karol Uliasz

Łukasz Karol Uliasz

Autor artykułów

Profesor i dr hc apiterapii i ziołolecznictwa, naturopata dyplomowany, pszczelarz zawodowy, rzeczoznawca chorób pszczół i specjalista pozyskiwania produktów pszczelich. Prefekt Akademii Apiterapii Medycznej i Ziołolecznictwa im. prof. Bogdana Kędzi, promującej dorobek prof. Kędzi oraz apiterapię w użyciu. Autor publikacji pszczelarskich, historycznych, medycznych i etnograficznych. Prowadzi izbę pamięci i mini skansen pszczelarsko-bartniczy w powiecie kozienickim.

Odporność najmłodszych za pomocą produktów pszczelich i apiterapii wraz z fitoterapią

10 przykazań profilaktyki zdrowia

Łukasz Karol Uliasz - Rozważania o życiu i zdrowiu. Kontekst apiterapii