Portal Pszczelarski

Gospodarstwo Pasieczne Zbigniew Janicki Wróć do całej mapy

jestem właścicielem, chcę uzupełnić dane

Adres pasieki:

46-200

Numer licencji weterynaryjnej:

16045613

Zakres prowadzonej działalności:

Produkcja i sprzedaż miodu




Inne pasieki w okolicy:

Gospodarstwo pasieczne Eugeniusz Jasiński Gospodarstwo pasieczne Sławomir Rogaczewski Gospodarstwo pasieczne Tomasz Pawłowski Gospodarstwo Pasieczne Władysław Sulikowski Gospodarstwo Pasieczne Róża Kraczkowska- Kyzioł Gospodarstwo pasieczne Marek Czapor Gospodarstwo pasieczne Jan Węgrzyn Gospodarstwo Pasieczne Jarosław Krawiec Gospodarstwo pasieczne Małgorzata Lasek Gospodarstwo pasieczne Henryk Nosewicz Gospodarstwo Pasieczne Wiktor i Maria Staniul Gospodarstwo pasieczne Michał Czapor

(Dane wszystkich pasiek/pszczelarzy zaczerpnięte ze strony Inspekcji Weterynaryjnej Głównego Inspektoratu Weterynaryjnego i umieszczone za wiedzą i zgodą wydawcy)



  Współpracują z portalem:

Magdalena

Magdalena

Autorka przepisów kulinarnych i bloga nadpaleniskiem.blogspot.com

Dorastając w babcinej kuchni, nauczyłam się, że najlepsza kuchnia to polska kuchnia i to ją uwielbiam najbardziej. "Chwilowo" udomowiona mama na pełen etat, chwytająca życie za rogi, nie bojąca się wyzwań w żadnej sferze. Z pasji: kucharka i smakoszka, z wykształcenia: geograf.

Nalewka jaśminowa z miodem

Majowy miodek z mniszka lekarskiego

Tartaletki na słodko z bananami i czekoladą

Marta Stachowiak

Marta Stachowiak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga My Sweet Morning

Blogerka kulinarna (celebrate-your-morning.blogspot.com), na co dzień praktykująca słodkie śniadania. Prawdziwa koneserka miodów. Miłośniczka zdrowego i smacznego trybu życia. Swoją artystyczną duszę ujawnia nie tylko na talerzu ale również w rysunku i decoupage'u.

Banan w cieście

Placki bananowo-owsiane z miodem

Kiwi w cieście z miodem rzepakowym

Malgorzata Radziszewska

Malgorzata Radziszewska

Autorka przepisów kulinarnych

Blogerka kulinarna (amku.blogspot.com), która uwielbia kuchenne eksperymenty. Z zawodu: tester aplikacji. Na co dzień: mama. W wolnych chwilach robi zdjęcia i zajmuje się promowaniem fotografii mobilnej działając w ramach Grupy Mobilni (grupamobilni.pl).

Sałatka z kalafiora z miodem

Żeberka z rabarbarem pięciu smaków i miodem

Domowa musztarda z miodem