Portal Pszczelarski

Niedźwiecki Michał Wróć do całej mapy

jestem właścicielem, chcę uzupełnić dane

Adres pasieki:

Olszew

Numer licencji weterynaryjnej:

14155678

Zakres prowadzonej działalności:

Produkcja i sprzedaż nieprzetworzonych produktów pszczelich




Inne pasieki w okolicy:

Antoszewski Waldemar Niedźwiecki Stanisław Niedźwiecki Grzegorz Napiórkowski Jarosław Niedźwiecka Barbara Małż Grażyna Kaliszewski Andrzej Orłowski Jan Napiórkowski Eugeniusz Niedźwiecki Czesław Gaczkowska Beata Wilga Jan

(Dane wszystkich pasiek/pszczelarzy zaczerpnięte ze strony Inspekcji Weterynaryjnej Głównego Inspektoratu Weterynaryjnego i umieszczone za wiedzą i zgodą wydawcy)



  Współpracują z portalem:

Kuba

Kuba

Autor przepisów i bloga Kuba w kuchni (z małą pomocą Mamy)

Jeden z najmłodszych kucharzy w Polsce. Ma 5 lat. Bardzo lubi pływać, śpiewać, czytać i rysować.

Babeczki orzechowo-bananowe z polewą miodową

Fundacja Nasza Ziemia

Fundacja Nasza Ziemia

Partner serwisu

Organizacja pozarządowa założona w 1994 roku. Realizuje cele mające status pożytku publicznego, specjalizując się w edukacji ekologicznej i obywatelskiej.

Wyniki konkursu grantowego - z Kujawskim pomagamy pszczołom

Wyniki konkursu grantowego Z Kujawskim pomagamy pszczołom II

Konkurs grantowy - Z Kujawskim pomagamy pszczołom

Magdalena

Magdalena

Autorka przepisów kulinarnych i bloga nadpaleniskiem.blogspot.com

Dorastając w babcinej kuchni, nauczyłam się, że najlepsza kuchnia to polska kuchnia i to ją uwielbiam najbardziej. "Chwilowo" udomowiona mama na pełen etat, chwytająca życie za rogi, nie bojąca się wyzwań w żadnej sferze. Z pasji: kucharka i smakoszka, z wykształcenia: geograf.

Bigos staropolski na winie z miodem

Majowy miodek z mniszka lekarskiego

Wigilijne łazanki na bogato