Portal Pszczelarski

Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli Wróć do całej mapy

jestem właścicielem, chcę uzupełnić dane

Adres pasieki:

23-109

Numer licencji weterynaryjnej:

06095608

Zakres prowadzonej działalności:

sprzedaż bezpośrednia miodu i produktów pszczelich nieprzetworzonych




Inne pasieki w okolicy:

Pasieka Wilamów Piotr Fajkowski Danuta i Zdzisłąw Berent Gospodarstwo Pasieczne Edward i Grzegorz Janowscy Krzysztof Goska Stefan Majchrowski Pasieka Rodzinna Lucyna Reliszka-mistrz pszczelarski, Przemysław Reliszka-mistrz pszczelarski Jerzy Ostrowski Zdzisław i Jan Kurczewscy Edward Maciołek Artur Jaśkiewicz Jan Ogrodnik Leapold Ratajczyk

(Dane wszystkich pasiek/pszczelarzy zaczerpnięte ze strony Inspekcji Weterynaryjnej Głównego Inspektoratu Weterynaryjnego i umieszczone za wiedzą i zgodą wydawcy)



  Współpracują z portalem:

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła to marka pod którą prowadzi swoją pasiekę doświadczony pszczelarz - Michał Wawszczak. Kontakt dla Klientów i mediów: 794 666 570

Miód wędzony - powstanie, proces wędzenia, przeznaczenie

Grzegorz Belica

Grzegorz Belica

Autor tekstów oraz Koordynator Fab Lab Łódź

Fab Lab Łódź to organizacja propagująca idee zrób to sam, samowystarczalności i rozwoju umiejętności praktycznych. Jednym z elementów jaki rozwijają jest edukacja w zakresie hodowli pszczół i roli jaką pełnią w naturze i gospodarce człowieka.

Warsztat: Sami robimy ul wielkopolski

Warsztaty pszczelarskie w Fab Lab Łódź - relacja z wydarzenia

III edycja warsztatów: Sami robimy ul wielkopolski

Emilia

Emilia

Autorka przepisów kulinarnych oraz bloga Kuchenna Kontrrewolucya

Całkiem świeżo upieczona tak mama, jak blogerka kulinarna. Fascynatka dobrej kuchni i słowiańskiego folkloru.

Kaczka w marynacie korzennej pieczona w miodzie pitnym

Kutia wigilijna z miodem pitnym

Pularda w złotem kolorze z kartoflanymi kulkami