Portal Pszczelarski

„Sprzedaż bezpośrednia miodu” Roman Sanek Wróć do całej mapy

jestem właścicielem, chcę uzupełnić dane

Adres pasieki:

22-500

Numer licencji weterynaryjnej:

06045620

Zakres prowadzonej działalności:

sprzedaż produktów pszczelich: miód pozyskany z pasiek będących w posiadaniu producenta • konsumentowi końcowemu w miejscach prowadzenia sprzedaży bezpośredniej, w tym znajdujących się na terenie gospodarstw rolnych • konsumentowi końcowemu




Inne pasieki w okolicy:

„Sprzedaż bezpośrednia miodu” Ryszard Majder Sprzedaż bezpośrednia miodu Krzysztof Gzik „Sprzedaż bezpośrednia miodu” Alfred Mirski „Sprzedaż bezpośrednia miodu” Henryk Sienkiewicz „Sprzedaż bezpośrednia miodu” Zygmunt Załuski „Sprzedaż bezpośrednia miodu” Zimon Władysław „Sprzedaż bezpośrednia miodu” Franciszek Mazurkiewicz „Sprzedaż bezpośrednia miodu” Kaniewski Franciszek „Sprzedaż bezpośrednia miodu” Marek i Leszek Klamer „Sprzedaż bezpośrednia miodu” Krzysztof Piłat „Sprzedaż bezpośrednia miodu” Bogusław Roskal „Sprzedaż bezpośrednia miodu” Dariusz Kutera

(Dane wszystkich pasiek/pszczelarzy zaczerpnięte ze strony Inspekcji Weterynaryjnej Głównego Inspektoratu Weterynaryjnego i umieszczone za wiedzą i zgodą wydawcy)



  Współpracują z portalem:

Martyna Walerowicz

Martyna Walerowicz

Autorka tekstów

Dziennikarz. Ukończyła studia ogrodnicze, na których zajmowała się pszczelarstwem i owadami zapylającymi.

Royalaktyna a rozwój matki pszczelej

Webinarium Kim & Jim show: I bought bees. Now what? 2016

Konopie indyjskie i ich wpływ na pszczoły

Agata Kurzajak

Agata Kurzajak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga ziarenkapieprzu.com.pl

Ukończyła filologię polską i podyplomowe studia z zakresu doradztwa zawodowego na UAM w Poznaniu. Doradca zawodowy i trener. Jej największą pasją jest gotowanie. Uwielbia łączyć różne smaki i odkrywać nowe przyprawy. Miłośniczka zwierząt, filmów dokumentalnych oraz herbaty z miodem i cytryną.

Skrzydełka z miodem i chili

Zielona sałata z dressingiem miodowo-musztardowym

Koktajl arbuzowo-truskawkowy z miodem

Celina Habryka

Celina Habryka

Autorka tekstów

Doktorantka w Katedrze Analizy i Oceny Jakości Żywności na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Zajmuje się badaniem właściwości fizykochemicznych miodów.

Podział miodów pitnych

Rodzaje miodu ze względu na pochodzenie

Malgorzata Radziszewska

Malgorzata Radziszewska

Autorka przepisów kulinarnych

Blogerka kulinarna (amku.blogspot.com), która uwielbia kuchenne eksperymenty. Z zawodu: tester aplikacji. Na co dzień: mama. W wolnych chwilach robi zdjęcia i zajmuje się promowaniem fotografii mobilnej działając w ramach Grupy Mobilni (grupamobilni.pl).

Pierogi z kaszą jaglaną, jabłkami i miodem

Kruidnoten - holenderskie ekspresowe pierniczki z miodem

Żeberka z rabarbarem pięciu smaków i miodem