Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Gospodarka pasieczna

Miodarka firmy Anna - opinie Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 14702

Zaloguj się aby obserwować temat

Strony: 1 2

Lukasz_Baniak

2014-11-13 15:46:00

Przymierzam się w przyszłym roku do zakupu miodarki firmy Anna. Dotychczas użytkowałem Łysoniowy sprzęt ale chyba najwyższa pora poszukać czegoś innego. Niestety nie miałem wcześniej do czynienia z miodarkami tej firmy. Może ktoś z Was ma lub miał i może podzielić się opinią?

blondynekkrk

2014-11-14 09:09:36

Jak się bardziej tym tematem interesowałem, to znalazłem informacje w internecie, że dużo osób sobie je chwali, głównie z tego powodu, że są tańsze od innych. Ale firm, które produkują miodarki jest na polskim rynku kilka. Może warto jeszcze sprawdzić innych producentów?

factis

2014-11-15 07:23:04

Nie pomogę. Korzystam z Łysonia - mercedes wśród miodarek. Nie potrzebuję zmieniać na inną. Ta posłuży jeszcze z dobre kilka lat. Chętnie jednak przeczytam co myślicie. Może gdy zajdzie taka potrzeba, to wrócę do tematu i rozpatrzę wszystkie za i przeciw.

blondynekkrk

2014-11-18 07:31:33

Że się jeszcze tak włączę:) jak zauważyłem pszczelarze dość niechętnie podchodzą do nowości ale wydaje mi się, że jak się przekonają to później stają się lojalnymi klientami. Z tego co pamiętam, przy miodarkach Anny chwalą sobie cenę i względną niezawodność oraz to, że to polska firma.

mati

2014-11-19 18:05:35

terz nie mam takiej miodarki ale terz myslalem o jej zakupie wiec ciekaw jestem co poradzicie ale nie wiem czy to dobry sprzent jak go nikt niema

Arkadiusz81

2014-11-22 21:25:33

Może ja pomogę. Posiadam miodarkę firmy Anna, radialną 800 na 20 ramek wielkopolskich. Powiem, że mam za sobą dwa kręcenia przy użyciu tego sprzętu. Wszystko ok, ale 20 całych ramek to ta miodarka nie da rady wykręcić. Inaczej jest z 1/2 wielkopolskiej. Świetnie daje radę. Trzeba trochę dojść do wprawy i można kręcić. Problem natomiast jest z terminowością wykonania jej przez firmę Anna. Trzeba do nich dzwonić i dzwonić i dzwonić. Po pewnym czasie nerwy puszczają, zwłaszcza jak pora kręcenia przychodzi. Szczerze polecam bo cena jest przystępna, a i jakość wykonania nie najgorsza. No i jak ktoś już napisał to Polska firma.

michal-trabka

2014-11-23 17:00:30

@Arkadiusz81, ja nie miałem z tą firmą takich problemów co Ty ale przyznaję, parametry miodarek to mają mocno zawyżone. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że właśnie jest to polska firma i dodatkowo mają przystępne ceny, osobiście mogę ją polecić. Nie wiem jak z ewentualnymi reklamacjami, ma ktoś może z tym doświadczenie?

blondynekkrk

2014-11-24 13:28:08

Czyli faktycznie to co napisałem, ma swoje potwierdzenie w rzeczywistości. A długo trzeba czekać na realizację zamówienia? W sumie dziwne, że w ogóle trzeba czekać, skoro to jest producent. Jakąś część egzemplarzy powinni mieć na stanie...

Strony: 1 2

Weź udział w dyskusji:




  Współpracują z portalem:

Fundacja Nasza Ziemia

Fundacja Nasza Ziemia

Partner serwisu

Organizacja pozarządowa założona w 1994 roku. Realizuje cele mające status pożytku publicznego, specjalizując się w edukacji ekologicznej i obywatelskiej.

Wyniki konkursu grantowego Z Kujawskim pomagamy pszczołom II

Wyniki konkursu grantowego - z Kujawskim pomagamy pszczołom

Konkurs grantowy - Z Kujawskim pomagamy pszczołom

Celina Habryka

Celina Habryka

Autorka tekstów

Doktorantka w Katedrze Analizy i Oceny Jakości Żywności na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Zajmuje się badaniem właściwości fizykochemicznych miodów.

Podział miodów pitnych

Rodzaje miodu ze względu na pochodzenie

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Oficjalny partner merytoryczny

Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (ang. FAO), to instytucja, której celem jest m.in. polepszanie wytwarzania, wymiany i dystrybucji produktów rolnictwa, leśnictwa i rybołówstwa, podnoszenie poziomu wyżywienia narodów, popieranie zawierania porozumień w sprawie międzynarodowego handlu produktami rolnymi oraz udzielanie pomocy technicznej.

Kontrola jakości miodu

Działanie antyoksydacyjne (aktywność antybakteryjna) miodu

Właściwości i zastosowanie miodu

Michał Piątek

Michał Piątek

Ekspert Portalu Pszczelarskiego

Pszczelarz, właściciel serwisu www.pogodnypiatek.pl, w którym prowadzi blog pszczelarski i zamieszcza nakręcone przez siebie filmy. Jeden z autorów dwumiesięcznika „Pasieka”, organizator konferencji pszczelarskich, wykładowca.

II Konferencja Pszczelarska Klubu Dyskusyjnego Pszczółka - przebieg wydarzenia

Współdziałanie pszczelarzy w zakresie promocji i sprzedaży

III Konferencja Pszczelarska Klubu Dyskusyjnego Pszczółka - przebieg wydarzenia