Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Komentarze do artykułów

Czy amerykańska szczepionka przeciw zgnilcowi amerykańskiemu jest skuteczna? Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 1582

Przejdź do artykułu Czy amerykańska szczepionka przeciw zgnilcowi amerykańskiemu jest skuteczna?

Zaloguj się aby obserwować temat

blondynekkrk

2023-07-08 09:25:13

Bardzo ciekawy artykuł. Zgłębiłem go nieco bardziej i szczepionka amerykańska jest w słoiku, którego zawartość pszczelarze mają zmieszać z ciastem cukrowym. W słoiku są "inaktywowane patogeny zgnilca". Brzmi póki co mocno abstrakcyjnie, ale nie od razu zbudowano samochód. It's something jak to mówią :)

Weź udział w dyskusji:




  Współpracują z portalem:

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Nabór na kurs przygotowujący do uzyskania zawodu pszczelarz - ZSP w Sulejowie 2015

VII agroturystyczne święto wina i miodu pitnego

XXIII Wojewódzka Konferencja Pszczelarska w Karniowicach

Łukasz Zabłocki

Łukasz Zabłocki

Autor tekstów

Właściciel dużego gospodarstwa pasiecznego w południowo-zachodniej Polsce.

Wpływ ciepłej zimy na rodziny pszczele

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Oficjalny partner merytoryczny

Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (ang. FAO), to instytucja, której celem jest m.in. polepszanie wytwarzania, wymiany i dystrybucji produktów rolnictwa, leśnictwa i rybołówstwa, podnoszenie poziomu wyżywienia narodów, popieranie zawierania porozumień w sprawie międzynarodowego handlu produktami rolnymi oraz udzielanie pomocy technicznej.

Działanie antyoksydacyjne (aktywność antybakteryjna) miodu

Właściwości i zastosowanie miodu

Skład miodu

Stefan Jerzy Siudalski

Stefan Jerzy Siudalski

Autor artykułów

Kłodzczanin z urodzenia, obecnie mieszkaniec Warszawy. Osoba posiadające doświadczenie w różnych dziedzinach, w tym: w pszczelarstwie, poszukiwaniu wody, ochronie mienia. Emerytowany redaktor naczelny pisma Ochrona mienia, wykładowca w dziedzinie technicznej ochrony mienia oraz kierownik pracowni projektowania i produkcji aparatury naukowej.

Cztery pory roku czyli piosenka o Rębkowie