Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Szybkie pytanie - krótka odpowiedź

eksport do Wlk. Brytanii _certyfikat zdrowia Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 1992

Zaloguj się aby obserwować temat

EParry

2020-12-29 17:12:23

Dzień dobry, czy ktoś z Państwa wie, jak uzyskać "świadectwo zdrowia" (vetynary health certificate), aby eksportować miód do Wielkiej BrytaniI?

sowka

2021-01-03 12:31:33

Myślę, że warto skontaktować się w tej sprawie z najbliższym powiatowym lekarzem weterynarii. Jeśli jest Pan/Pani pszczelarzem na pewno będzie potrzebna sprzedaż bezpośrednia - http://podr.pl/wp-content/uploads/2018/10/Wymagania-weterynaryjne-przy-produkcji-i-sprzeda%C5%BCy-produkt%C3%B3w-pszczelich.pdf

Weź udział w dyskusji:




  Współpracują z portalem:

Grzegorz Belica

Grzegorz Belica

Autor tekstów oraz Koordynator Fab Lab Łódź

Fab Lab Łódź to organizacja propagująca idee zrób to sam, samowystarczalności i rozwoju umiejętności praktycznych. Jednym z elementów jaki rozwijają jest edukacja w zakresie hodowli pszczół i roli jaką pełnią w naturze i gospodarce człowieka.

Warsztat: Sami robimy ul wielkopolski

Warsztaty pszczelarskie w Fab Lab Łódź - relacja z wydarzenia

III edycja warsztatów: Sami robimy ul wielkopolski

Tadeusz Kąkol

Tadeusz Kąkol

Autor tekstów

Emerytowany nauczyciel zawodu w Zespole Szkół Rolniczych. Obecnie zajmuje się pszczołami (12 uli) i ogrodnictwem (rośliny miododajne) w Grabowcu koło Zamościa.

Pszczelarz, a kto to taki?

Smotrawa okazała - roślina miododajna

Miód - produkt pszczeli

Centrum Apiterapii ApiBałt

Centrum Apiterapii ApiBałt

Bałtów 8, 27-423 Bałtów (na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego) Telefon: +48 530-747-744 E-mail: biuro@apibalt.pl

Mini SPA w Bałtowie

Magdalena Mendziak

Magdalena Mendziak

Autorka tekstów

Studentka Wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego. Właścicielka małej pasieki w okolicach Zgorzelca. Zawsze uśmiechnięta miłośniczka zwierząt oraz natury. W wolnych chwilach poświęca się wolontariatowi.

Pierniki miodowe na choinkę