Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Szybkie pytanie - krótka odpowiedź

Pomoc w Poznaniu tajników pszczelarstwa w praktyce. Okolice Olsztyna Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 1821

Zaloguj się aby obserwować temat

wicher33

2019-02-04 01:03:06

Witam. Poszukuję osoby z Olsztyna i okolic posiadającej wiedzę w praktyce która jest chętna się podzielić swoimi doświadczeniami w prowadzeniu pasieki. Tesciu posiadał pasieke ale niestety nie zdarzył mi przekazać wystarczających informacji na temat prowadzenia pasieki. Kilka lat zwlekalem i odkladalem czas na założenie pasieki ale wkoncu trzeba by zacząć.

blondynekkrk

2019-02-11 21:49:49

Hej! Najłatwiej byłoby abyś przejrzał mapę pszczelarzy i skontaktował się z którymś z nich: https://www.portalpszczelarski.pl/mapa.html

Weź udział w dyskusji:




  Współpracują z portalem:

Martyna Walerowicz

Martyna Walerowicz

Autorka tekstów

Dziennikarz. Ukończyła studia ogrodnicze, na których zajmowała się pszczelarstwem i owadami zapylającymi.

Konopie indyjskie i ich wpływ na pszczoły

Pszczoła na kofeinie i miód kawowy

Webinarium Kim & Jim show: I bought bees. Now what? 2016

Tadeusz Kąkol

Tadeusz Kąkol

Autor tekstów

Emerytowany nauczyciel zawodu w Zespole Szkół Rolniczych. Obecnie zajmuje się pszczołami (12 uli) i ogrodnictwem (rośliny miododajne) w Grabowcu koło Zamościa.

Smotrawa okazała - roślina miododajna

Pyłek kwiatowy a pyłek pszczeli

Miód - produkt pszczeli

Agnieszka Koza

Agnieszka Koza

Autorka przepisów kulinarnych i bloga Eksplozja Smaku

Interesuje się wszystkim co jest związane z jedzeniem ale szczególną uwagę zwraca na zdrowe, racjonalne żywienie. W wolnym czasie rozwija swoje pasje którymi są: fotografia, ogrodnictwo oraz podróże.

Żeberka w sosie czosnkowo-miodowym

Marlenka - ciasto z miodem

Kaczka z pieczarkami i miodem

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.