Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Komentarze do artykułów

Polskie Stowarzyszenie Środków Ochrony Roślin przekonuje o bezpieczeństwie pestycydów Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 1193

Przejdź do artykułu Polskie Stowarzyszenie Środków Ochrony Roślin przekonuje o bezpieczeństwie pestycydów

Zaloguj się aby obserwować temat

blondynekkrk

2018-04-30 06:13:32

Nie wiem co o tym myśleć. Moim zdaniem pestycydy szkodzą nie tylko w nadmiernych ilościach, ale również przy stosowaniu o nieodpowiedniej porze i miejscu. Rolnikom brakuje wiedzy i nic z tym nie robią, bo i po co. Nic nie wskazuje, że będzie lepiej :(

Weź udział w dyskusji:




  Współpracują z portalem:

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Oficjalny partner merytoryczny

Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (ang. FAO), to instytucja, której celem jest m.in. polepszanie wytwarzania, wymiany i dystrybucji produktów rolnictwa, leśnictwa i rybołówstwa, podnoszenie poziomu wyżywienia narodów, popieranie zawierania porozumień w sprawie międzynarodowego handlu produktami rolnymi oraz udzielanie pomocy technicznej.

Kontrola jakości miodu

Skład miodu

Właściwości i zastosowanie miodu

Anna Celińska

Anna Celińska

Autorka tekstów

Dziennikarz z wykształcenia, zawodu i pasji. Żaden temat nie jest jej obcy, a pszczoły z artykułu na artykuł uwielbia coraz bardziej. Na PortalPszczelarski.pl wrzuca teksty według najważniejszego klucza – informować, radzić, wyjaśniać to, co ważne dla Was. Bo bez czytelnika nie miałoby sensu pisanie.

Api Life Var - lek na warrozę

Lipa japońska – roślina miododajna

Cena miodu w 2013 r.

Mirka Lenarcik

Mirka Lenarcik

Autorka tekstów oraz bloga mirosixgotuje.blox.pl

Ukończyła archeologię i anglistykę we Wrocławiu oraz studia doktoranckie w Niemczech. Oprócz gotowania największa pasja to kultura Iranu oraz historia.

Bastani – perskie lody szafranowe

Nan-e qandi

Konfitura z melona z imbirem i miodem

Karolina Wronowska

Karolina Wronowska

Studentka biologii stosowanej na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Prowadzi badania na temat profilaktyki i zwalczania warrozy u pszczoły miodnej.

Oddziaływanie Varroa destructor na rodzinę pszczelą

Varroa destructor - znaczenie i rys historyczny

Charakterystyka rodzaju Varroa i opis gatunku Varroa destructor