Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Baza pożytkowa

Facelia na terenach podmokłych Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 3091

Zaloguj się aby obserwować temat

mapleaf

2017-03-19 18:04:02

Czy ktoś z Szanownych Forumowiczów ma doświadczenie z wysiewaniem Facelii Błekitnej na terenach podmokłych (brzeg rzeki, łąka)?

Adam_Poch

2017-03-19 18:50:09

Ja nie mam, ale zastanawiam się nad sensem. Nasion nie zbierzesz raczej, bo jak teren jest podmokły to żaden ciągnik nie wjedzie. Ewentualnie wjedzie i ugrzęźnie.

michal1972

2017-06-18 08:13:15

Nie za bardzo widzę sens wysiewać facelię na łące. Jeżeli chodzi o tereny podmokłe (dobrze i zbyt dobrze nawodnione) to nie mam w tym doświadczenia, ale raczej na pewno facelia da sobie radę. Ta roślina jest niesamowita.

Weź udział w dyskusji:




  Współpracują z portalem:

Ewa Jarosz

Ewa Jarosz

autor przepisów kulinarnych i bloga dietetykwstolicy.blogspot.com

Dietetyk medyczny, blogerka kulinarna i amator fotografii. Uczy swoich pacjentów jak utrzymać zasady racjonalnego odżywiania czerpiąc przyjemność z jedzenia. Zaraża optymizmem i zdrowym podejściem do życia.

Pieczone owoce z miodem i płatkami owsianymi

Ciasto jogurtowo-miodowe z cynamonem

Ser twarogowy z miodem i orzechami

Arboretum Inspiruje

Arboretum Inspiruje

Partner serwisu

Projekt edukacyjny realizowany w Gimnazjum Publicznym nr 1 im. Ks. Jana Twardowskiego w Czechowicach-Dziedzicach. W tym roku działania projektowe skupiają się wokół pszczół. Projekt jest laureatem konkursu grantowego „Z Kujawskim pomagam pszczołom”. Więcej na Facebook'u: Arboretum-Inspiruje

Arboretum Inspiruje podczas Święta Pszczół

Arboretum Inspiruje do pomagania pszczołom

Kolorowanka o pszczołach dziełem gimnazjalistek

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła to marka pod którą prowadzi swoją pasiekę doświadczony pszczelarz - Michał Wawszczak. Kontakt dla Klientów i mediów: 794 666 570

Miód wędzony - powstanie, proces wędzenia, przeznaczenie