Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Gospodarka pasieczna

Czy topienie wosku pszczelego jest szkodliwe dla człowieka? Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 2590

Zaloguj się aby obserwować temat

Antoni

2017-01-11 16:05:27

Witam wszystkich. Chciałbym spytać czy topienie wosku pszczelego jest szkodliwe dla człowieka w jakimkolwiek stopniu?

tulipan

2017-01-12 21:07:10

wosk jest syosowany w lecznictwie więc nie może być szkodliwy dla człowieka

wowosowa

2017-01-16 20:50:24

Antoni. Nie wiadomo. Lepiej nie stać nad topiarką i nie wdychać, bo po co. Wszystko w nadmiarze jest szkodliwe, nawet alkohol.

mati

2017-01-19 10:49:47

jak kozystasz z topiarki slonecznej to raczej nie hyba rze pod szybe dasz reke to wtedy tak

Weź udział w dyskusji:




  Współpracują z portalem:

Centrum Apiterapii ApiBałt

Centrum Apiterapii ApiBałt

Bałtów 8, 27-423 Bałtów (na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego) Telefon: +48 530-747-744 E-mail: biuro@apibalt.pl

Mini SPA w Bałtowie

Agata Kurzajak

Agata Kurzajak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga ziarenkapieprzu.com.pl

Ukończyła filologię polską i podyplomowe studia z zakresu doradztwa zawodowego na UAM w Poznaniu. Doradca zawodowy i trener. Jej największą pasją jest gotowanie. Uwielbia łączyć różne smaki i odkrywać nowe przyprawy. Miłośniczka zwierząt, filmów dokumentalnych oraz herbaty z miodem i cytryną.

Wiosenna sałata ze szpinakiem i winegretem czosnkowo-miodowym

Zielona sałata z dressingiem miodowo-musztardowym

Skrzydełka z miodem i chili

Grzegorz Belica

Grzegorz Belica

Autor tekstów oraz Koordynator Fab Lab Łódź

Fab Lab Łódź to organizacja propagująca idee zrób to sam, samowystarczalności i rozwoju umiejętności praktycznych. Jednym z elementów jaki rozwijają jest edukacja w zakresie hodowli pszczół i roli jaką pełnią w naturze i gospodarce człowieka.

Warsztat: Sami robimy ul wielkopolski

Warsztaty pszczelarskie w Fab Lab Łódź - relacja z wydarzenia

III edycja warsztatów: Sami robimy ul wielkopolski

Anna Celińska

Anna Celińska

Autorka tekstów

Dziennikarz z wykształcenia, zawodu i pasji. Żaden temat nie jest jej obcy, a pszczoły z artykułu na artykuł uwielbia coraz bardziej. Na PortalPszczelarski.pl wrzuca teksty według najważniejszego klucza – informować, radzić, wyjaśniać to, co ważne dla Was. Bo bez czytelnika nie miałoby sensu pisanie.

Gotowe syropy inwertowane - podział

Nawłoć kanadyjska – roślina miododajna

Bartnictwo w Polsce - barć i jej budowa