Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Komentarze do artykułów

Raport brytyjskich naukowców o wymieraniu pszczół 2016 Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 1514

Przejdź do artykułu Raport brytyjskich naukowców o wymieraniu pszczół 2016

Zaloguj się aby obserwować temat

tulipan

2016-12-08 19:27:58

więcej chemi dla rolnictwa to szybciej pszczółki po umierają a my za nimi w krótkim czasie pora przekonaćn aszych włodarzy żeby nie myśleli tylko o pieniądzach gdy pszczólki odejdą forsa im już nie będzie potrzebna

wowosowa

2016-12-14 17:32:00

Czy brytyjscy naukowcy, te sześć ogólnych zdań również nazwali "raportem"?

arek

2016-12-14 19:53:18

wowosowa to pewnie skrót informacji. Jest podane źródło w przypisie.

Weź udział w dyskusji:




  Współpracują z portalem:

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła to marka pod którą prowadzi swoją pasiekę doświadczony pszczelarz - Michał Wawszczak. Kontakt dla Klientów i mediów: 794 666 570

Miód wędzony - powstanie, proces wędzenia, przeznaczenie

Magdalena Mendziak

Magdalena Mendziak

Autorka tekstów

Studentka Wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego. Właścicielka małej pasieki w okolicach Zgorzelca. Zawsze uśmiechnięta miłośniczka zwierząt oraz natury. W wolnych chwilach poświęca się wolontariatowi.

Pierniki miodowe na choinkę

Marta Stachowiak

Marta Stachowiak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga My Sweet Morning

Blogerka kulinarna (celebrate-your-morning.blogspot.com), na co dzień praktykująca słodkie śniadania. Prawdziwa koneserka miodów. Miłośniczka zdrowego i smacznego trybu życia. Swoją artystyczną duszę ujawnia nie tylko na talerzu ale również w rysunku i decoupage'u.

Placki bananowo-owsiane z miodem

Zdrowe cukierki z miodem w trzech wersjach

Ananas w czekoladowym cieście

Sylwia Zielińska

Sylwia Zielińska

Konsultant serwisu

Doktorantka na Uniwersytecie Rzeszowskim, członkini Koła Naukowego Technologów Żywności FERMENT. Interesuje się toksykologią żywności i zanieczyszczeniem środowiska. Dokładna analizatorka i badaczka składu chemicznego miodu. Poza uczelnią, wraz z przyjaciółką ekotesterka i propagatorka żywności ekologicznej (ekotester.pl - strona w przygotowaniu), działaczka w stowarzyszeniu oraz miłośniczka tańca i motocykli.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 3.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 2.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 1.