Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Ekonomika pszczelarstwa

Tanie ule wielkopolskie - drewniane Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 1589

Zaloguj się aby obserwować temat

Antoni

2016-05-23 10:26:12

Witam wszystkich. Interesują mnie tanie, drewniane ule wielkopolskie. Jestem z okolic Łodzi ale nie ma problemu żebym podjechał z przyczepką w inne miejsce albo dogadał się odnośnie odpłatności za tradycyjny transport. Którego producenta polecacie i dlaczego?

eryk16

2016-05-23 19:03:22

Dużo dobrego słyszy się o firmie Bartnicy.pl Nie wiem jak z kwestią transportu ale myślę, że to kwestia dogadania się. Nie ma co bezpośrednio zamawiać kuriera przez oficjalne strony. Jak chce się przyoszczędzić na przesyłce to warto wykorzystać pośredników, np. kurjerzy.pl Jest nawet o połowę taniej!

mati

2016-05-23 22:06:36

samemu ule morzna wykonac i jes taniej i lepiej tanie ule sa slabe a drogich nie warto brac bo ukradnom

Weź udział w dyskusji:




  Współpracują z portalem:

Celina Habryka

Celina Habryka

Autorka tekstów

Doktorantka w Katedrze Analizy i Oceny Jakości Żywności na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Zajmuje się badaniem właściwości fizykochemicznych miodów.

Podział miodów pitnych

Rodzaje miodu ze względu na pochodzenie

Aneta Dziakowska

Aneta Dziakowska

Autorka tekstów nt. podatków

Główna księgowa z 11-letnim doświadczeniem zawodowym. Posiada certyfikat do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nadany przez Ministra Finansów. anetak7777@wp.pl

Zasady rozliczania się w ramach projektu WRPP w latach 2016/2019

Zryczałtowany podatek dochodowy przy sprzedaży bezpośredniej produktów pszczelich przetworzonych

Pasieki powyżej 80 rodzin pszczelich - formy opodatkowania

Agata Wojtuń oraz Agnieszka Strózik

Agata Wojtuń oraz Agnieszka Strózik

Koordynatorki projektu "Pszczoły w szkole"

"Pszczoły w szkole" to projekt realizowany w Katolickiej Szkołe Podstawowej SPSK im. Jana Pawła II w Chojnach i nagrodzony w konkursie grantowym "Z Kujawskim pomagamy pszczołom".

Pszczoły w szkole w czerwcu

Młodzi detektywi szukają miejsc przyjaznych pszczołom

Szkolny Dzień Pszczoły

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła to marka pod którą prowadzi swoją pasiekę doświadczony pszczelarz - Michał Wawszczak. Kontakt dla Klientów i mediów: 794 666 570

Miód wędzony - powstanie, proces wędzenia, przeznaczenie