Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Szybkie pytanie - krótka odpowiedź

Norwegia - Szukam osoby mające własne ule w Norwegii Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 1642

Zaloguj się aby obserwować temat

Grzesiek83

2016-11-07 20:54:41

Witam
Jestem na etapie planowania własnej pasieki w Norwegii, jest zima (prawie) więc dobry czas na przemyślenia żeby wszystko poszło jak najlepiej.
Potrzebuję pomocy ludzi znających temat w Norwegii, będę wdzięczny za jakiekolwiek namiary na rodaków w promieniu 100km od Fredrikstad jak również wszystkich którzy mają w krainie fiordów swoje pszczółki :)
Pozdrawiam
Grzesiek

michal1972

2016-11-08 16:57:46

Witaj Grzesiek83, myślę, że łatwiej byłoby Ci dać ogłoszenie tutaj: http://www.portalpszczelarski.pl/5/ogloszenia.html i zostawić do siebie namiary. Niestety sam Ci nie pomogę bo nie znam nikogo kto przebywa/przebywał w Norwegii.

matis87

2017-01-21 19:15:16

Witam, Grzesiek83 mam kilka pytan odnosnie pszczelarstwa w Norwegii, prosze o kontakt. Najlepiej przez forum a pozniej dogadamy sie odnosnie komunikacji.

Weź udział w dyskusji:




  Współpracują z portalem:

Tadeusz Kaczkowski

Tadeusz Kaczkowski

Autor artykułów

Urodziłem się na Podolu. Jestem synem pszczelarza. Prowadzę własną pasiekę od 60 lat.

Trutowienie matek pszczelich

Tadeusz Netczuk

Tadeusz Netczuk

Autor tekstów

Doświadczony pszczelarz. Chowem pszczół zajmuje się od 1970 r. Obecnie jego pasieka zlokalizowana jest w ROD Bielany we Wrocławiu.

Zabezpieczenie pszczoły murarki (Osmia rufa L.) przed zimą

Hodowla murarki ogrodowej (Osmia rufa L.)

Morfologia murarki ogrodowej (Osmia rufa L.)

Łukasz Zabłocki

Łukasz Zabłocki

Autor tekstów

Właściciel dużego gospodarstwa pasiecznego w południowo-zachodniej Polsce.

Wpływ ciepłej zimy na rodziny pszczele

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Partner serwisu

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukcie realizowany jest projekt ekologiczny "Pszczoły Lubię". Projekt jest laureatem konkursu grantowego "Z Kujawskim pomagamy pszczołom". Grant ufundowała firma ZT Kruszwica S.A. Organizatorem konkursu jest Fundacja Nasza Ziemia. Koordynatorkami projektu są Elżbieta Piotrak i Magdalena Palińska.

Pszczoły Lubię. Cz. 1.

Pszczoły Lubię. Cz. 2.