Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Prawo i marketing w pasiece

Sprzedaż ziołomiodów Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 2772

Zaloguj się aby obserwować temat

Lukasz_Baniak

2014-08-03 08:01:39

Proszę o informację odnośnie sprzedaży ziołomiodów. Czy dotyczą ich te same przepisy, które obowiązują miody?

michal1972

2014-08-06 09:26:20

Co prawda w całym swoim życiu nie parałem się produkcją ziołomiodów ale nasuwa mi się pytanie, dlaczego miałyby obowiązywać je inne przepisy?

blondynekkrk

2014-08-15 13:11:19

Wydaje mi się, że skoro nie jest to produkt który ma cokolwiek wspólnego z alkoholem, to chyba nie ma jakiś dodatkowych obostrzeń, tylko te które dotyczą miodu. Ale nie mam na to żadnego potwierdzenia...

michal-trabka

2014-08-21 10:52:29

Żywność to żywność, bez względu na jej rodzaj. Możesz śmiało sprzedawać tak jak miód.

michal1972

2014-11-25 11:23:48

@Lukasz_Baniak, nie masz co kombinować. Popytałem i ziołomiody można sprzedawać przy takich samych obostrzeniach, co w przypadku miodu.

Weź udział w dyskusji:




  Współpracują z portalem:

Daniel Borak

Daniel Borak

Autor tekstów

Właściciel gospodarstwa pasiecznego Ślężańskie Miody i serwisu partnerskiego www.slezanskiemiody.pl

Konferencja Pszczelarska: Gospodarka Pasieczna i Wychów Matek w sezonie 2015

Projekt Bzykająca Przyczepka Edukuje

Projekt Bzykająca Przyczepka

Piotr Chmielewski

Piotr Chmielewski

Autor tekstów

Student Wydziału Biologii i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członek Ligi Ochrony Przyrody oraz Koła Naukowego Przyrodników UAM. Interesuje się ochroną przyrody i prawem ochrony środowiska.

Historia pszczelarza-sapera. Cz. 2.

Projekt Bartnik i polskie więziennictwo

Historia pszczelarza-sapera. Cz. 1.

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła to marka pod którą prowadzi swoją pasiekę doświadczony pszczelarz - Michał Wawszczak. Kontakt dla Klientów i mediów: 794 666 570

Miód wędzony - powstanie, proces wędzenia, przeznaczenie

Bogdan Piekarz

Bogdan Piekarz

Autor tekstów

Pszczelarz z przeszło 70-letnim doświadczeniem. Autor licznych publikacji w branżowych czasopismach. Członek Rejonowego Koła Pszczelarzy nr 2 w Łodzi.

Miodobranie - krok po kroku

Główny przegląd wiosenny rodzin pszczelich