Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Komentarze do artykułów

STANPOL w gronie Dobroczyńców Roku - trwa głosowanie 2017 Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 1100

Przejdź do artykułu STANPOL w gronie Dobroczyńców Roku - trwa głosowanie 2017

Zaloguj się aby obserwować temat

blondynekkrk

2017-04-11 21:00:45

Nawet nie wiedziałem o tym! Popieram i to zdecydowanie!

Antoni

2017-04-27 16:51:19

Czy udało się wygrać? Widziałem, że bardzo szybko zwiększały się procenty dla firmy Stanpol.

blondynekkrk

2017-05-02 07:54:13

Z tego co widać po stronie to raczej jeszcze trwa liczenie głosów. Nie wiem jeszcze jak długo to może trwać (przecież głosy były dawane przez stronę internetową) ale... Też czekam na wyniki i trzymam kciuki za jedynego przedstawiciela branży pszczelarskiej :)

Weź udział w dyskusji:




  Współpracują z portalem:

Ernest Bryll

Ernest Bryll

Autor tekstów

Polski poeta, pisarz, autor tekstów piosenek, dziennikarz, tłumacz i krytyk filmowy. Właściciel strony bryll.pl

Modlitwa - Ernest Bryll

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.

Enactus WSZiB

Enactus WSZiB

Partner serwisu

Zespół międzynarodowej organizacji studenckiej Enactus przy Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Jego głównym obszarem działalności jest planowanie i realizacja projektów o charakterze edukacyjno-biznesowym w ramach społecznie odpowiedzialnego biznesu (CSR).

Enactus WSZiB i Portal Pszczelarski

O co chodzi w BeePower!?

Bee Power i Enactus WSZiB nagrodzony w konkursie! Cz. 2.

Bogdan Piekarz

Bogdan Piekarz

Autor tekstów

Pszczelarz z przeszło 70-letnim doświadczeniem. Autor licznych publikacji w branżowych czasopismach. Członek Rejonowego Koła Pszczelarzy nr 2 w Łodzi.

Miodobranie - krok po kroku

Główny przegląd wiosenny rodzin pszczelich