Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Komentarze do artykułów

Uroczysko - warsztat pszczelarski obok Dworca Warszawa Wschodnia Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 1381

Przejdź do artykułu Uroczysko - warsztat pszczelarski obok Dworca Warszawa Wschodnia

Zaloguj się aby obserwować temat

mati

2017-02-09 20:44:33

bedzie to do czasu az kibole nie pojawia sie w okolicy i nie zniszcza tego

blondynekkrk

2017-02-11 18:43:46

No niestety... Mam nadzieję, że zainwestują w kamery lub ochronę, a najlepiej i w to, i w to :) Ale pomysł jest zacny i bardzo popieram, mimo iż jestem z Krakowa :)

Weź udział w dyskusji:




  Współpracują z portalem:

Malgorzata Radziszewska

Malgorzata Radziszewska

Autorka przepisów kulinarnych

Blogerka kulinarna (amku.blogspot.com), która uwielbia kuchenne eksperymenty. Z zawodu: tester aplikacji. Na co dzień: mama. W wolnych chwilach robi zdjęcia i zajmuje się promowaniem fotografii mobilnej działając w ramach Grupy Mobilni (grupamobilni.pl).

Kukurydziane bułeczki z miodem

Panna cotta z miodem i orzechami włoskimi

Kruidnoten - holenderskie ekspresowe pierniczki z miodem

Magdalena

Magdalena

Autorka przepisów kulinarnych i bloga nadpaleniskiem.blogspot.com

Dorastając w babcinej kuchni, nauczyłam się, że najlepsza kuchnia to polska kuchnia i to ją uwielbiam najbardziej. "Chwilowo" udomowiona mama na pełen etat, chwytająca życie za rogi, nie bojąca się wyzwań w żadnej sferze. Z pasji: kucharka i smakoszka, z wykształcenia: geograf.

Majowy miodek z mniszka lekarskiego

Tartaletki na słodko z bananami i czekoladą

Bananowe chipsy z miodem

Stowarzyszenie Natura i Człowiek

Stowarzyszenie Natura i Człowiek

Partner serwisu

Stowarzyszenie działające na rzecz ekologii i protekcji owadów zapylających, głównie dziko żyjących pszczół. Sprawdź: www.naturaiczlowiek.org

Badania: na jakim obszarze występuje pszczoła samotnica - zadrzechnia fioletowa?

Zrekultywowane tereny kopalni Górażdże jako potencjalne siedlisko występowania pszczół

Chroniąc pszczoły dbasz o siebie